Čištění gastronomických odtahů

Tryskáním suchého ledu zbavíme odtahy vaší restaurace letitých nečistot a kondenzovaných tuků. Bez demontáže a až 5× rychleji než při čištění jinými metodami.

Zhodnotíme míru znečištění, navrhneme harmonogram prací a přesně jej dodržíme. Stojí za námi více než 5 let praxe, desítky spokojených zákazníků a stovky realizovaných čištění.

Poptat nezávaznou konzultaci
 

Spokojení zákazníci

Kondenzovaný olej, prach a další nečistoty odstraníme ze vzduchotechniky kombinací kartáčů a robotického tryskacího zařízení.

Tryskáním suchého ledu usazeniny zmrazíme a odfoukneme, bez škrábanců a jediné kapky vody. Ihned po čištění můžete vzduchotechniku spustit. Čištění suchým ledem je ekologické a zdravotně nezávadné – po aplikaci se led odpaří a nezanechá za sebou zbytky ani vlhkost.

Proč je čištění suchým ledem tak účinné? Přečíst princip metody

Víme, že váš čas je drahý a pro nespolehlivost není v údržbě místo. Čistící práce přizpůsobíme vašemu provozu a ihned po odstavení ventilace se dáme do díla.

 

Na čisté ventilaci stojí dobré jméno vašeho podniku

Snížíte riziko požáru na minimum

Bez pravidelného čištění odtahů hrozí vznícení kondenzovaného oleje a tuku. Vzniklý požár se ventilací rychle šíří a během chvíle může zlikvidovat celou provozovnu.

 

Ulevíte zaměstnancům

Zanesené odtahy jsou příčinou špatné cirkulace vzduchu. Výpary, které se koncentrují v provozovně, mají negativní vliv na výkon i zdraví zaměstnanců.

 

Vaši zákazníci budou spokojenější

Vyčištěním ventilace se váš podnik zbaví odéru mastnoty. Zákazníci u vás stráví delší dobu a získají z vaší restaurace lepší dojem.

 

Projdete hygienickou kontrolou

Odstranění nečistot a kondenzovaných tuků ze vzduchotechniky vám pomůže projít hygienickou inspekcí  – vyčištěním odtahů splníte část nařízení pro gastronomický provoz.

 
 

Postupujeme krok po kroku

Nejdříve spolu probereme vaše požadavky a určíme, zda je pro vás čištění suchým ledem provozně i ekonomicky výhodné.

Vše sedí? Vypracujeme technický návrh s postupem čištění a harmonogramem prací.

Před začátkem prací zanalyzujeme a zdokumentujeme míru znečištění. Jediným pohledem posoudíte účinnost čištění.

Tým vyškolených pracovníků čištěné prostory oddělí od okolí a usazeniny z ventilace odstraní.

Odstraněné nečistoty po čištění odsajeme. V souladu s normou EN ČSN 15 780 provedeme závěrečnou inspekci a vystavíme vám potvrzující formulář.

Ozvěte se nám

Domluvte si s námi bezplatnou konzultaci. Vypracujeme vám nezávaznou nabídku – probereme harmonogram a postup prací a ukážeme vám, kolik času a nákladů čištěním ušetříte.

 

Sídlo společnosti

Eco-stations s.r.o.
Na Florenci 1332/23,
110 00 Praha 1 – Nové Město

IČO: 28984650
DIČ: CZ28984650

Ekonomický servis a objednávky

email: info@eco-stations.eu

Všeobecné obchodní podmínky

- čištění VZT
- prodej suchého ledu
- ostatní služby