Odstranění prachu ze vzduchotechniky

Suchým ledem zbavíme vaši ventilaci prachu a nečistot. Bez nutnosti demontáže a až 5× rychleji než při čištění jinými metodami.

Zhodnotíme míru znečištění, navrhneme harmonogram prací a dodržíme jej. Stojí za námi více než 5 let praxe, desítky spokojených zákazníků a stovky realizovaných projektů.

Poptat nezávaznou konzultaci
 

Spokojení zákazníci

Usazený prach odstraníme ze vzduchotechniky kombinací kartáčů, ručního tryskání a robotického zařízení. 

Tryskáním suchého ledu nečistoty zmrazíme a odfoukneme, bez škrábanců a jediné kapky vody. Ihned po čištění můžete vzduchotechniku spustit. Čištění suchým ledem je ekologické a zdravotně nezávadné – led se po aplikaci odpaří a nezanechá za sebou žádné zbytky.

Proč je čištění suchým ledem tak účinné? Přečíst princip metody

Víme, že váš čas je drahý a pro nespolehlivost není ve výrobě a údržbě místo. Čistící práce přizpůsobíme vašemu provozu a ihned po odstavení strojů se dáme do díla.

 

Vyčištění ventilace pomůže i vašemu provozu

Zdravotnická zařízení

Odstraněním prachu a nečistot ze vzduchotechniky ochráníte své pacienty i pracovníky před potenciální infekcí a zajistíte dodržení hygienických standardů.

 

Kancelářské budovy

Vyčištěním ventilace zvýšíte produktivitu zaměstnanců. Odstraněním nečistot zlepšíte kvalitu vzduchu v kancelářích a snížíte riziko nákazy kapénkovými infekcemi.

 

Potravinářská výroba

Pravidelnou údržbou odtahových systémů snížíte nebezpečí požáru a kontaminace potravinářských výrobků a surovin. Vyčištění vzduchotechniky vám pomůže splnit přísné hygienické nároky.

 

Obchodní centra

Odstraněním usazenin a prachu z ventilace zajistíte bezpečí návštěvníků i zaměstnanců svého obchodního centra. Snížíte možnost požáru a zbavíte se tzv. syndromu nezdravých budov, který způsobuje špatná cirkulace vzduchu.

 
 

Postupujeme krok po kroku

Nejdříve spolu probereme vaše požadavky a určíme, zda je pro vás čištění suchým ledem provozně i ekonomicky výhodné.

Vše sedí? Vypracujeme technický návrh s postupem čištění a harmonogramem prací.

Před začátkem prací zanalyzujeme a zdokumentujeme míru znečištění. Jediným pohledem posoudíte účinnost čištění.

Tým vyškolených pracovníků čištěné prostory oddělí od okolí a usazeniny z ventilace odstraní.

Odstraněné nečistoty po čištění odsajeme. V souladu s normou EN ČSN 15 780 provedeme závěrečnou inspekci a vystavíme vám potvrzující formulář.

Zákazníci jsou s našimi službami spokojeni
Co o nás říkají?

Martin Cikner
Pracovník údržby, Globus ČR

Pracovníci Eco-stations zajistili čištění vzduchotechnických odtahů v hypermarketu Globus v Praze-Čakovicích. Spolupráci hodnotím pozitivně, co si domluvíme, to platí. Práce proběhla bez problémů a splnila naše očekávání.

Vladimír Betka
Project Manager, Atalian Global Services

U jedné z kancelářských budov v naší správě jsme potřebovali vyčistit vzduchotechnické odtahy. Na spolupráci jsme se rychle domluvili s Eco-stations. Během krátké doby provedli inspekci ventilace a zbavili ji všech nečistot. S odvedenou prací jsme spokojeni. Společnosti Martina Rozínka rádi svěříme i další práci.

 
Chci vidět další reference

Ozvěte se nám

Domluvte si s námi bezplatnou konzultaci. Vypracujeme vám nezávaznou nabídku – probereme harmonogram a postup prací a ukážeme vám, kolik času a nákladů čištěním ušetříte.

 

Sídlo společnosti

Eco-stations s.r.o.
Na Florenci 1332/23,
110 00 Praha 1 – Nové Město

IČO: 28984650
DIČ: CZ28984650

Ekonomický servis a objednávky

email: info@eco-stations.eu

Všeobecné obchodní podmínky

- čištění VZT
- prodej suchého ledu
- ostatní služby