Čištění odtahového potrubí v bytových domech

Tryskáním suchého ledu zbavíme ventilaci vašeho domu infekčních zárodků, kondenzovaných tuků a dalších nečistot. Bez rušení nájemníků, bez rozebírání stoupaček – a až 30× rychleji než při čištění jinými metodami.

Zhodnotíme míru znečištění, navrhneme harmonogram prací a přesně jej dodržíme. Stojí za námi více než 5 let praxe, desítky spokojených zákazníků a stovky realizovaných čištění.

Poptat nezávaznou konzultaci
 
 

Stoupačky bytových domů čistíme kombinací kartáčů, ručního tryskání a robotického zařízení. Vedle čištění střešních turbín zajišťujeme dezinfekci ventilace a čištění vzduchotechnické jednoty.

Tryskáním suchého ledu nečistoty zmrazíme, odstraníme z povrchu stoupaček a odsajeme – bez jediné kapky vody. Ihned po čištění můžete ventilaci spustit. Čištění suchým ledem je zdravotně nezávadné; led se po aplikaci odpaří a nezanechá za sebou žádné zbytky.

Proč je čištění suchým ledem tak účinné? Přečíst princip metody

 

Znečištěné stoupačky ohrožují vás i vaše děti

Chronické zdravotní problémy

Zanesené odtahy zhoršují cirkulaci vzduchu v bytech. Následkem je tzv. syndrom nemocných budov, který se projevuje pálením očí a krku, bolestmi hlavy, nevolností a dalšími chronickými problémy.

 

Rozvoj alergií a astmatu

Vlhké prostředí stoupaček podporuje množení plísní a dalších mikroorganismů. Ty se ventilací vrací zpět do bytu a hlavně u dětí vedou ke vzniku alergií a astmatu.

 

Bleskové šíření požáru

Neriskujte životy desítek nájemníků – kvůli vysoké hořlavosti kondenzovaného tuku a usazeného prachu funguje ventilace při požáru jako rozbuška, kterou se oheň rychle šíří do dalších bytů.

Při požáru vám pojišťovna může kvůli znečištěným stoupačkám výrazně zkrátit pojistné plnění nebo jej odmítnout vyplatit.

 
 

Čištění ventilace nájemníky nijak neomezí

Údržba stoupaček suchým ledem probíhá ze střechy, mimo bytové jednotky a během pracovní doby. Čištění je tiché a neruší ani rodiny s malými dětmi.

Za několik hodin vyčistíme ventilační šachtu až 8patrového domu; stoupačky není potřeba demontovat, tryskacího robota a další pomůcky vkládáme přes existující revizní otvor. Používaná dezinfekce je bez zápachu a není zdraví nebezpečná.

Postupujeme krok po kroku

Nejdříve spolu probereme vaše požadavky a domluvíme se na cenových podmínkách a postupu prací.

Vše sedí? Vypracujeme technický návrh s harmonogramem čištění.

Před začátkem prací fotografiemi a videem zdokumentujeme míru znečištění. Jediným pohledem posoudíte účinnost čištění.

Tryskáním suchého ledu odstraníme nečistoty. Uvolněné usazeniny odsajeme, ventilaci dezinfikujeme a vyměníme zanesené filtry.

V souladu s normou EN ČSN 15 780 provedeme závěrečnou inspekci stoupaček. 

Vystavíme vám potvrzující formulář potřebný pro uzavření pojištění bytového domu.

Ozvěte se nám

Domluvte si s námi bezplatnou konzultaci. Vypracujeme vám nezávaznou nabídku – probereme harmonogram a postup prací a odpovíme na všechny otázky nájemníků.

 

Sídlo společnosti

Eco-stations s.r.o.
Na Florenci 1332/23,
110 00 Praha 1 – Nové Město

IČO: 28984650
DIČ: CZ28984650

Ekonomický servis a objednávky

email: info@eco-stations.eu

Všeobecné obchodní podmínky

- čištění VZT
- prodej suchého ledu
- ostatní služby