Zákazníkům šetříme čas i peníze.
Co o nás říkají?

Od roku 2013 pomáháme desítkám společností dodržet výrobní harmonogram – a chráníme i zdraví jejich klientů a zaměstnanců.

Jan Segeč
Group Leader, Hyundai Dymos

Společnost Eco-stations pomáhá naší firmě s čištěním strojů už několik let. Komunikace s jednatelem, panem Rozínkem, je výborná, všechny práce probíhají dle domluvy. Eco-stations odvádí svou práci kvalitně a rychle – vše stíhají během technologické odstávky. Ke spolupráci je vřele doporučujeme.

Jozef Dolihal
Assistant Chief Engineer, Corinthia Tower

Společnost Eco-stations pro nás provedla čištění ventilace. Spolupráce předčila naše očekávání. Ceníme si přístupu a znalostí pana Rozínka i celého týmu – své práci rozumí, jejich jednání je profesionální. Rádi Eco-stations doporučíme i dalším podnikům.

Roman Kondysek
Jednatel společnosti, Tridas

Od Eco-stations jsme v roce 2017 koupili tryskací zařízení. Zaškolení bylo důkladné, dodané zařízení je spolehlivé. Firmu rádi doporučíme i dalším provozům.

 
 
Jiří Fukala
Projektový manažer, HPF CleanCat

Od Eco-stations odebíráme suchý led pro vlastní úklidová a čisticí zařízení. Se společností máme výbornou zkušenost. Led vždy dorazí včas a v dobré jakosti. Rozvoz je možné domluvit na jakoukoliv hodinu, není ani problém jej vyzvednout v noci nebo o víkendu. To, co Eco-stations splní, vždy dodrží.

Pavla Bretšnajdrová
Regional Manager, Atalian Global Services

Společnost pana Rozínka zajistila čištění vzduchotechniky pro budovy v naší správě a postarala se i o výrobu suchého ledu. Jejich práce je profesionální, každou otázku podrobně zodpověděli. Eco-stations dodrželi stanovený harmonogram, vše šlo bez komplikací. I proto jsem firmu už několikrát doporučila dál.

Martin Cikner
Pracovník údržby, Globus ČR

Pracovníci Eco-stations zajistili čištění vzduchotechnických odtahů v hypermarketu Globus v Praze-Čakovicích. Spolupráci hodnotím pozitivně, co si domluvíme, to platí. Práce proběhla bez problémů a splnila naše očekávání.

 
Vladimír Betka
Project Manager, Atalian Global Services

U jedné z kancelářských budov v naší správě jsme potřebovali vyčistit vzduchotechnické odtahy. Na spolupráci jsme se rychle domluvili s Eco-stations. Během krátké doby provedli inspekci ventilace a zbavili ji všech nečistot. S odvedenou prací jsme spokojeni. Společnosti Martina Rozínka rádi svěříme i další práci.

 

Ozvěte se nám

Po pěti letech na trhu máme za sebou stovky odvedených zakázek. Rozumíme legislativním i hygienickým nárokům čištění, známe techniku a dodržujeme termíny.

Ozvěte se nám a zjistěte, jak vám čistá zařízení a ventilace ušetří čas i peníze.

 

Sídlo společnosti

Eco-stations s.r.o.
Na Florenci 1332/23,
110 00 Praha 1 – Nové Město

IČO: 28984650
DIČ: CZ28984650

Ekonomický servis a objednávky

email: info@eco-stations.eu

Všeobecné obchodní podmínky

- čištění VZT
- prodej suchého ledu
- ostatní služby