Čištění výrobních zařízení

Aplikací suchého ledu vyčistíme vaši výrobní techniku a další strojní zařízení. Ve smluvený čas, bez demontáže a bez nutnosti několikadenní odstávky.

Ušetříme vám čas i náklady – obhlédneme stav znečištění, připravíme harmonogram prací a na sekundu jej dodržíme. Máme za sebou více než 5 let praxe, desítky spokojených zákazníků a stovky realizovaných čištění.

Poptat nezávaznou konzultaci

Na fungující, seřízené technice stojí obchodní výsledky i renomé vaší společnosti. V průběhu let čelí výrobní zařízení náročným podmínkám; kovové součástky se potýkají s nečistotami, na plochy s mazivem se lepí odpad z výroby a prach.

Nedostatek péče se dříve či později ozve; stroje se zadřou, součástky zničí. Výsledkem je nucené odstavení celého provozu, porušení dodavatelských smluv – a často i milionové investice do nových strojů.

 

Suchý led: účinná zbraň na nečistoty

Staré mazivo a přilnavé nečistoty z vašich výrobních zařízení odstraníme peletami suchého ledu. Bez škrábanců a jediné kapky vody. Princip je jednoduchý: nečistoty zmrazíme a odfoukneme silným proudem vzduchu.

Výrobně-technická zařízení čistíme mechanickým otryskáváním suchým ledem pomocí elektrických a pneumatických tryskací strojů.

Proč je čištění suchým ledem tak účinné? Přečíst princip metody

Několikadenní demontáž zařízení není potřeba – během několika hodin můžete pokračovat ve výrobě. Čištění suchým ledem je ekologické, pelety se ihned po aplikaci odpaří a nezanechají za sebou žádné zbytky.

Víme, že váš čas je drahý a pro nezodpovědné chování není ve výrobě místo. Čistící práce přizpůsobíme vašemu provozu a ihned po odstavení strojů se dáme do díla.

Postupujeme krok po kroku

Probereme spolu vaše požadavky a určíme, zda se vám čištění suchým ledem ekonomicky vyplatí.

Vše sedí? Vypracujeme technický návrh s postupem čištění a harmonogramem prací.

Před začátkem prací prozkoumáme a zdokumentujeme míru znečištění. Účinnost čištění posoudíte jediným pohledem.

Tým vyškolených pracovníků čištěné prostory zakrytuje a nečistoty ze strojů odstraní.

Odstraněné nečistoty po čištění odsajeme. Provedeme závěrečnou inspekci a vystavíme vám potvrzující formulář.

Zákazníci jsou s našimi službami spokojeni.
Co o nás říkají?

Jan Segeč
Group Leader, Hyundai Dymos

Společnost Eco-stations pomáhá naší firmě s čištěním strojů už několik let. Komunikace s jednatelem, panem Rozínkem, je výborná, všechny práce probíhají dle domluvy. Eco-stations odvádí svou práci kvalitně a rychle – vše stíhají během technologické odstávky. Ke spolupráci je vřele doporučujeme.

 
Chci vidět další reference

Ozvěte se nám

Domluvte si s námi bezplatnou konzultaci. Vypracujeme vám nezávaznou nabídku – společně probereme postup prací, připravíme harmonogram a ukážeme vám, kolik času a nákladů čištěním ušetříte.

 

Sídlo společnosti

Eco-stations s.r.o.
Na Florenci 1332/23,
110 00 Praha 1 – Nové Město

IČO: 28984650
DIČ: CZ28984650

Ekonomický servis a objednávky

email: info@eco-stations.eu

Všeobecné obchodní podmínky

- čištění VZT
- prodej suchého ledu
- ostatní služby