Postaráme se o čistotu vašich strojů a vzduchotechniky

Od roku 2013 pomáháme desítkám společností snížit riziko poruch, odstávek a požáru ventilace a výrobních zařízení. Díky pravidelnému čištění naši klienti na jedničku procházejí přísnými hygienickými kontrolami.

Slovo, které dáme, platí

Čistíme v dohodnutém termínu. Ujednané podmínky jsou pro nás svaté – víme, že na naši práci navazují vaše výrobní procesy a údržba musí proběhnout ve vymezený čas. Metodika just-in-time je nedílnou součástí našeho zákaznického servisu.

Máme zkušenosti z celého světa

Víme, jak to chodí u sousedů i v zámoří. O údržbu strojů a vzduchotechniky se staráme firmám v konkurenčně tvrdém prostředí Německa, Rakouska a dalších států západní Evropy. Zkušenosti jsme sbírali např. i v Japonsku.

Pracujeme na sobě

Kdo usne na vavřínech, tomu ujede vlak. Sledujeme trendy, zkoušíme technologické novinky a postupně je zavádíme do našich služeb.

Aktivně se vzděláváme, dojíždíme na zahraniční školení. Jako jediná společnost v České republice se pyšníme certifikátem společnosti EVHA – evropské hygienické asociace pro čištění ventilačních systémů.

Kdo za Eco-stations stojí?

Ing. Martin Rozínek

Martin je certifikovaná osoba organizace EVHA. Jeho starostí je obchod, strategický rozvoj společnosti – a také odborné konzultace. Postará se o inspekci vašich strojů a ventilace a prozradí vám, jak nečistoty a usazeniny odstranit.

Ing. Petra Pacourková
Ekonomický servis
pacourkova@eco-stations.eu

Vojtěch Krátký
Čištění vzduchotechniky
kratky@eco-stations.eu

Dominik Kroupa
Executive manager
kroupa@eco-stations.eu

 

Jan Habr
Project Manager VZT + DIC
habr@eco-stations.eu

Olga Jedličková
Back-Office manager
jedlickova@eco-stations.eu

 

Rádi se s vámi potkáme...

…posvítíme si na vaše výrobní zařízení, prozkoumáme ventilaci a prozradíme, v čem vám čištění suchým ledem pomůže. Odstranění nečistot ve výrobních prostorách nebo technickém zázemí vám předvedeme i v akci.

Ozvěte se nám. Těšíme se na vaši zprávu!

 

Sídlo společnosti

Eco-stations s.r.o.
Na Florenci 1332/23,
110 00 Praha 1 – Nové Město

IČO: 28984650
DIČ: CZ28984650

Ekonomický servis a objednávky

email: info@eco-stations.eu

Všeobecné obchodní podmínky

- čištění VZT
- prodej suchého ledu
- ostatní služby