Ice Cleaner IP 100 H

Díky suchému ledu z peletizéru IP 100 H zbavíte svůj provoz nečistot a usazenin během několika hodin – a tehdy, kdy se vám to hodí. Ušetříte za dodávky pelet; zařízení vyrábí od  120 kilogramů suchého ledu za hodinu, je odolné proti poruchám a snadno se ovládá.

Na prodané zařízení garantujeme zaučení a dvouletou záruční lhůtu.

Odeslat nezávaznou poptávku
 

Suchý led v prvotřídní kvalitě

Účinnost čištění tryskáním záleží na kvalitě suchého ledu. Čím vyšší jakost pelet, tím efektivnější čištění je. Při odběru od externího dodavatele kvalita suchého ledu trpí; část pelet se ztratí kvůli sublimaci, jejich strukturu narušuje vysrážená voda.

Součástí dodávky jsou matrice pro výrobu pelet o průměru 1,5 mm, 3 mm, 10 mm a 16 mm. Díky odlišnému průsvitu pelet odstraníte jemné usazeniny i hrubé nečistoty.

Jednoduché ovládání, rychlá diagnostika

Výroba suchého ledu je plně automatizovaná. Stačí, když na přehledném displeji nastavíte požadované množství pelet a jejich průměr. Zařízení přečerpá kapalný CO2 do zásobníku a snížením tlaku a teploty jej přemění v suchý led.

Řídící systém stav stroje neustále kontroluje. Při poruše se zařízení spojí s výrobcem, který provede okamžitou diagnostiku – a vzniklý problém na dálku opraví. Díky této funkci svému podniku snížíte velkou část servisních nákladů

Podívejte se na IP 100 H v ostrém provozu:

Parametry Ice Cleaner IP 100 H

Použití Výroba pelet suchého ledu
Rozměry zařízení 79,5 × 106 × 150 cm
Hmotnost prázdného stroje 500 kg
Materiál pláště Nerezová ocel
Připojení k elektrické síti 380 V, 50-60 Hz, 32 A, CEE-6h/IEC60309
Hladina hluku 60-85 dB (A)
Připojení k zásobníku CO2 3/4” AG, 1“ AG (výměník tepla)
Potřebný tlak CO2 16-21 bar
Spotřeba CO2 240-288 l/hod
Produkce suchého ledu od 120 kg/hod
Kapacita hydraulické jednotky 50 l
Průměr produkovaných pelet 1,5/3/10/16 mm

Co dalšího je k produkci suchého ledu potřeba?

K výrobě pelet potřebujete kapalný oxid uhličitý. Potřebné množství závisí na plánovaném objemu suchého ledu. Kapalný CO2 uskladníte ve speciálním tanku, který je zpravidla součástí nákupu peletizéru. Dodávky CO2 vám zajistíme prostřednictvím prověřených výrobců.

Garance záruky a bezproblémového chodu

Každé jednotlivé zařízení výrobce testuje – dostane se k vám jen odzkoušené, stoprocentně funkční zařízení. K výrobku zajistíme i dodání potřebných periferií.

Jsme autorizovaným distributorem výrobků značky Ice Cleaner. U prodaných strojů vám garantujeme 2letou záruku a pravidelný servis. Se zakoupenými stroji vás naučíme pracovat a doporučíme k nim další příslušenství.

Ozvěte se nám

Vyplňte formulář a odešlete nám nezávaznou poptávku na dodání peletizéru IP 100 H. Obratem se vám ozveme a domluvíme předvedení zařízení ve vaší společnosti.

 

Sídlo společnosti

Eco-stations s.r.o.
Na Florenci 1332/23,
110 00 Praha 1 – Nové Město

IČO: 28984650
DIČ: CZ28984650

Ekonomický servis a objednávky

email: info@eco-stations.eu

Všeobecné obchodní podmínky

- čištění VZT
- prodej suchého ledu
- ostatní služby